Apie sūkurius

Pajautęs, kad reikia švarinti Lietuvos erdvę, kelti energetines vibracijas, šios minties įkvėptas, pakviečiau sielos vedlius ir energetiškai “įsukome” šį ir kitus “sūkurius”.

Kai žmogus prie šios ar kitos vietos prartėja (ir žinoma būtinas jo sutikimas, nusiteikimas, jo atsivėrusi širdis), jis pradžiai gali pradėti jausti ramybės jausmą, vos vos, lengvą. Gali ir nieko nepajausti, jeigu dar jo ekstrasesensorinės savybės neišlavėjusios.

Kas galbūt domitės ekstrasensorikos žiniomis, turite Reiki įgūdžius ar kitus ekstrasensorinius jutimus – galite žymiai aiškiau ir suprantamiau jausti šiuos energetinius sūkurius, atpažinti jų vibracijos “skonį” 😊.

Ši ir kitos energetinės pagalbos, plečia dėmesį, padaro įžvalgas gilesnes. O ir šiaip malonu sūkuriuose pastovėti. Lyg po saulute mėgautumeisi.

Yra ir natūralios vietos, tokios kaip Lopaičiai. Arba šventovėse – pvz Aušros vartai. Yra ir pasaulyje žinomų, pvz., Egipto piramidės ar Stonehendge.

Energetines įžvalgas, savo ekstrasensorines savybes gali lavinti kiekvienas – kviečiu susipažinti Ekstrasensorikos akademijoje

Įkūrėjas, 
Vygandas Šimkus 🌿